Yükleniyor...

HİJYEN EĞİTİMİ VE MESLEKİ EĞİTİM ALMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Anasayfa / Blog / HİJYEN EĞİTİMİ VE MESLEKİ EĞİTİM ALMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
    Hijyen Eğitimi ve Mesleki Eğitim almak için gerekli evraklar; kursiyerin isim soy isim, tc kimlik numarası ve doğum tarihi bilgileri gereklidir. Kursiyerlerin bilgiler Milli Eğitim Bakanlığının sistemine kayıt yapıldıktan sonra firmanızda eğitim takvimi belirlenip eğitici görevlendirilmektedir. Kursiyerler eğitimini aldıktan sonra sınav yapılır ve sınavda başarılı olanların sertifikaları Milli Eğitim Bakanlığı E yaygın sistemi üzerinden belgeleri çıkartılıp kursiyerlere teslim edilir. Her belgenin üzerinde bar kod numarası bulunmaktadır https://e-yaygin.meb.gov.tr/Login.aspx adresinden sertifikanızın üzerindeki bar kod numarası ve tc kimlik numaranızı girerek belgenizi sorgulama işlemi yapabilirsiniz. 

    Her hafta hijyen eğitimi kurslarımız açılmakta olup milli eğitim bakanlığı (meb) onaylı sertifikalar kursiyerlere 1-1,5 hafta da teslim edilmektedir.Hafta içi hergün 09:00-17:30 saatleri arasında  0212 931 61 44 numaralı hatdan ulaşabilirsiniz. 17:30 dan sonra 0543 646 34 07 numaralı irtibat bilgisini arayıp bilgi alabilirsiniz.     

    Örnek sertifikalar ve hijyen eğitimi yasal zorunluluk hakkında detaylı bilgi için https://www.kayimeslekibelge.com/hijyen-egitimi-belgesi.html tıklayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 02128070324

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.