Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda


Uzun süredir mesleki eğitim programları içerisinde bulunan Kayı Mesleki Belgelendirme firması olarak, bireylerin meslek edinmesinde yardımcı olma amacını taşımaktayız. 6331 sayılı İş Güvenliği Kanunu yürürlüğe girdikten sonra Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde çalışan işçiler için mesleki eğitim aldığını dair belgelendirmediği  sürece işe başlatılmamaktadır. Artan işsizlik nedeni ile çok fazla birey işsiz bir şekilde kalmaktadır. Bu da bireyleri çeşitli eğitimlere sürüklemektedir. Bireyler hem kendilerini geliştirmek, yeteneklerini ve becerilerini artırmak hem de meslek sahibi olmak için eğitimlere başvururlar. İlgi alanları ile ilgili başvuru yapan bireyler bu alanlarda eğitimlerini alarak sınavlara girerler. Bu sınavları da başarı ile geçen bireyler meslek sahibi olmuş olurlar.

Meslek sahibi olmak için okul mezunu olmak ya da olmamak fark etmez. Bireylerin eğitimlerini devam ettirmeleri ve başarı ile bitirmeleri önemlidir. Bunun için ilgi alanlarındaki eğitimi seçmeleri mantıklı olacaktır. Bu konuda biz de bireylere yardımcı olmakta ve her bireyin meslek sahibi olmasına yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Bireyleri en iyi şekilde yetiştirerek istedikleri alanda çalışmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. En iyi ve uzman kadromuz ile bireyleri en iyi şekilde yetiştiriyor ve iş ortamına hazırlıyoruz. Tecrübelerimizden yararlanmanızı sağlıyor sizlere her alanda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bazı eğitimlerde uygulama yapılarak bireylerin teoride değil de pratikte de görmelerini sağlıyor ve iyi bir eğitim almaları için bütün imkanları sunuyoruz. Genlerin iş bulmaları için çeşitli eğitim programlarına katılmalarında destek oluyoruz. İş ararken sıkıntı yaşayanlar için çözümlerimiz oldukça basittir. Eğitimleri alarak bu sorunlardan kurtulmak mümkündür.

Bazı çalışma yerlerindeki elemanlar eğitim aranmaktadır. Bu eğitimler olmadığı takdirde işlerin yürütülmesi imkansızdır. Bazı meslekler için mesleki yeterlilik belgesi zorunlu hale gelmiştir. Bunun için de bireyler alması gerekmektedir. Çalışma ve iş aramak isteyen bireyler bu belgeleri almalıdır.

Yılları aşan tecrübemiz ile bu konuda en iyi eğitimleri sunmaktayız. Kişilerin bilinçlendirilmesi ve bilgilendirilmesi için eğitilmesi gerekmektedir. Eğitilen bireyler işlerini en iyi şekilde yapmakta ve çalışmalarını bu bağlamda devam ettirmektedir. Biz de bireylerin hem eğitilmesi hem de tecrübe kazanması için çalışmaktayız.

Artan işsizlik nedeni ile bireyler iş bulamamakta ya da yetersiz olabilmektedirler. Bunun için mesleki eğitim kursları oldukça yardımcı olmuş durumdadır. Her yaşta bireye hizmet sunmaktayız. Bireylerin en iyi derecede yetişmesi için onlara yardımcı olmakta ve onların çalışmalarına olanak sağlamaktayız. Eğitimlerimizin kalitesi nedeni ile bireyler kısa sürede iş bulabilmektedir. Meslek sahibi olmak isteyen bu bireyler işverenler tarafından tercih edilmektedirler.

Eğitimler hakkında bize ulaşabilir ve bizden destek alabilirsiniz. Tüm merak ettiklerinizi bize iletebilir ve sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Her eğitim çeşidi bulunabilmektedir. Bireylerin kendilerini geliştirmelerinde ve meslek edinmelerinde yardımcı olarak amaçlarımıza ulaşmayı hedefliyoruz.  Aynı zamanda bireylerin bilgilendirilmesi de tarafımızca yapılmakta ve eğitimler belirlenen tarihlerde yapılacaktır. Eğitim süreleri çok uzun olmamakla birlikte yeterli ve verimlidir. Süre en iyi şekilde kullanılarak en iyi kalifiye elemanlar yetiştirmekteyiz. 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 02128070324

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.